Reżyseria:
Jaime Eliezer KarasZdjęcia:
Karsten GopinathObsada:
Lucie Guest, Adam Pally, Stephen Farrelly, Mike "The Miz" Mizanin, Tichina Arnold, Aryan Simhadri, Lisa Durupt, Donna Benedicto, Beth Phoenix, Seth Carr (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Młody fan zapasów bierze udział w turnieju, podczas którego wykorzystuje moc magicznej maski w walce z onieśmielającym rywalem. Tak zaczyna się chaos. (Netflix)
Obsada
Lucie Guest
Najlepsze filmy:
Reguła milczenia (2012)
Projekt Adam (2022)
She Made Them Do It (2013) (film telewizyjny)
Adam Pally
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Iron Man 3 (2013)
Zdobyć Woodstock (2009)
Sonic. Szybki jak błyskawica (2020)
Stephen Farrelly
Irlandia
Najlepsze filmy:
Na ringu z rodziną (2019)
The Escapist (2008)
Scooby-Doo! And WWE: Curse of the Speed Demon (2016)
Mike "The Miz" Mizanin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Tichina Arnold
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Krwiożercza roślina (1986)
Ostatni czarny człowiek w San Francisco (2019)
Gang dzikich wieprzy (2007)
Aryan Simhadri
Najlepsze filmy:
Mix (2021) (film telewizyjny)
Turniej główny (2020)
Fałszywa dwunastka (2022)
Lisa Durupt
Kanada
Najlepsze filmy:
Time for Them to Come Home for Christmas (2021) (film telewizyjny)
The Capture of the Green River Killer (2008) (serial)
Hitched for the Holidays (2012) (film telewizyjny)
Donna Benedicto
Kanada
Najlepsze filmy:
To nie jest miłość (2017)
Last Scene Alive: An Aurora Teagarden Mystery (2018) (film telewizyjny)
Jingle Bell Bride (2020) (film telewizyjny)
Beth Phoenix
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Turniej główny (2020)
Seth Carr
Najlepsze filmy:
Ona (2013)
Czarna Pantera (2018)
Terminator: Genisys (2015)
Paul Lazenby
Najlepsze filmy:
Efekt motyla (2004)
Deadpool (2016)
Metallica: Through the Never (2013)
Bodhi Sabongui
Kanada
Najlepsze filmy:
Black Adam (2022)
Turniej główny (2020)
Kofi Sarkodie-Mensah
Ghana
Najlepsze filmy:
Scooby-Doo! And WWE: Curse of the Speed Demon (2016)
Śmiertelne odliczanie (2016)
Turniej główny (2020)
Matt Polinsky
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Turniej główny (2020)
Kingdom of Gladiators (2011)
Momona Tamada
Najlepsze filmy:
The Boys (2019) (serial)
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze (2021)
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020)
Nikola Bogojevic
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Turniej główny (2020)
Stephanie Bell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Turniej główny (2020)
Keith Lee
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Turniej główny (2020)
Parker McLellan
Najlepsze filmy:
Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze (2020) (film telewizyjny)
Turniej główny (2020)
Dallas Dupree Young
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Player One (2018)
Turniej główny (2020)