Reżyseria:
Tomáš SvobodaZdjęcia:
David PloyharMuzyka:
Jiří HájekObsada:
Karel Roden, Vica Kerekes, Martin Myšička, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Štepánka Fingerhutová, Jaroslav Dušek, Ester Geislerová, Vladimír Černý (więcej)Opisy(1)
Ondřej is a tough businessman and a head of a successful Prague company., He had just completed the deal of a lifetime in Nebraska to build luxury residences when on return his plane flew over the funeral of an Indian chief. His spirit incarnates in Ondřej during the flight and begins to have completely different ideas about his life and morality. The fierce battle between Ondřej's greed and the spirit of the Indian patriarch begins... (Finále Plzeň)
(więcej)Obsada
Karel Roden
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Vica Kerekes
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anděl Páně 2 (2016)
Příběh kmotra (2013)
Nedodržaný sľub (2009)
Martin Myšička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Lukáš Latinák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Informator (2020) (serial)
Dowód osobisty (2010)
Inwalida (2023)
Juraj Kemka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Idiot (2017) (nagranie teatralne)
Štepánka Fingerhutová
Czechy
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Cienie pod powiekami (2021)
Jaroslav Dušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Čtyři dohody (2013) (nagranie teatralne)
Musimy sobie pomagać (2000)
Ester Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samota (2001) (film telewizyjny)
Nevinné lži (2013) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Anna Šišková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Jiří Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vosto5: Pérák (2020) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Martin Pechlát
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Odpad, město, smrt (2013) (nagranie teatralne)
Proces (2013) (nagranie teatralne)
Audience u královny (2021) (nagranie teatralne)
Eva Leimbergerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Kdopak by se vlka bál (2008)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Zbojník (2023)
Tomáš Matonoha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dzikie pszczoły (2001)
Probudím se včera (2012)
Eva Landlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Článok na prvú stranu (1978) (film telewizyjny)
Zuzana Kraváriková
Słowacja
Najlepsze filmy:
Indián (2022)
Oliver Oswald
Najlepsze filmy:
Nauczycielka (2016)
Spiaci účet (2024)
Přání k mání (2017)
Daniel Olbrychski
Polska
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ziemia obiecana (1974)
Potop (1974)