Zdjęcia:
Jaroslav TuzarMuzyka:
Jiří ŠlitrObsada:
Miloš Kopecký, Jiřina Bohdalová, Josef Kemr, František Filipovský, Vladimír Menšík, Miroslav Horníček, Josef Hlinomaz, Jana Werichová-Kvapilová (więcej)Obsada
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Josef Kemr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Miroslav Horníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Josef Hlinomaz
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Jana Werichová-Kvapilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Dumna królewna (1952)
Ať žijí duchové! (1977)
Anna Gabrielová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
U pokladny stál... (1939)
Cech panien kutnohorskich (1938)
Nocny motyl (1941)
Dagmar Kmínková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červená ještěrka (1948)
Místo v houfu (1964)
Perníková chaloupka (1933)
Božena Fixová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dlouhá bílá nit (1970) (film telewizyjny)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)
Wesolych swiat zyczy osmiornica (1986)
Jiří Sehnal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy życzenia (1958)
Dědeček automobil (1956)
Podlotki (1957)
Ota Motyčka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Poslední mohykán (1947)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Ivo Palec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Valmont (1989)
Panowie, zabiłem Einsteina (1969)
Skok do tmy (1964)
Bedřich Zelenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Mezi nebem a zemí (1958)
Samorodek (1983)
František Závěta
Najlepsze filmy:
Pension pro svobodné pány (1967)
„Rakev ve snu viděti...“ (1968)
Lubomír Bryg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Lemoniadowy Joe (1964)
Happy End (1967)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)