Reżyseria:
Július MatulaScenariusz:
Katarína SlobodováMuzyka:
Dezider UrsinyObsada:
Dana Syslová, Milan Kňažko, Jana Gýrová, Štefan Mišovic, Katarína Hrobárová-Vrzalová, Jiří Adamíra, Jiří Pleskot, Miluše Šplechtová (więcej)Obsada
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Štefan Mišovic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Katarína Hrobárová-Vrzalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Ogród (1995)
Jiří Adamíra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Miluše Šplechtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Alena Michalidesová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pericola (1979) (film telewizyjny)
Pustý dvor (1978)
Dve slobodné bez záväzku (1981) (film telewizyjny)
Miroslav Kvašňák
Najlepsze filmy:
Nevěsta k zulíbání (1980)
Hon na kočku (1979)
Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Naďa Hejná
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Anton Šulík st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Helena Rossáková-Sudická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Nevěsta k zulíbání (1980)
Živá voda (1980)
Ivan Romančík ml.
Najlepsze filmy:
Nevěsta k zulíbání (1980)
Sylva Sequensová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Dívka s mušlí (1980)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Darja Hajská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Přednosta stanice (1941)
Věra Kalendová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piorun kulisty (1978)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Šícha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Nevěsta k zulíbání (1980)
Obchodníci (2013)