Reżyseria:
Ben LewinScenariusz:
Robert RodatZdjęcia:
Andrij ParekhMuzyka:
Howard ShoreObsada:
Paul Rudd, Mark Strong, Guy Pearce, Pierfrancesco Favino, Paul Giamatti, Tom Wilkinson, Jeff Daniels, Sienna Miller, Hiroyuki Sanada, Giancarlo Giannini (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Ameryka podczas II wojny światowej. Morris "Moe" Berg gracz słynnych Red Sox i jednocześnie adwokat zostaje zwerbowany przez wywiad. Moe płynnie mówi w kilku językach i pod przykrywką wybitnego sportowca może bez przeszkód podróżować po krajach współpracujących z nazistowskimi Niemcami. Jego celem jest przenikniecie do grupy Wernera Heisenberg pracującego nad bronią atomowa i określenie jak zaawansowane są badania nazistów. (Cineman)
(więcej)Obsada
Paul Rudd
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Wbrew regułom (1999)
Avengers: Koniec gry (2019)
Charlie (2012)
Mark Strong
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Low Winter Sun (2006) (film telewizyjny)
The Long Firm (2004) (film telewizyjny)
Gwiezdny pył (2007)
Guy Pearce
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Tajemnice Los Angeles (1997)
Memento (2000)
Jak zostać królem (2010)
Pierfrancesco Favino
Włochy
Najlepsze filmy:
Wyścig (2013)
Gino Bartali - L'intramontabile (2006) (film telewizyjny)
Padre Pio (2000) (film telewizyjny)
Paul Giamatti
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szeregowiec Ryan (1998)
Truman Show (1998)
Człowiek ringu (2005)
Tom Wilkinson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Batman - Początek (2005)
W imię ojca (1993)
Zakochany bez pamięci (2004)
Jeff Daniels
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Godless (2017) (serial)
Czułe słówka (1983)
Marsjanin (2015)
Sienna Miller
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Gwiezdny pył (2007)
Snajper (2014)
Interview (2007)
Hiroyuki Sanada
Japonia
Najlepsze filmy:
Sukedačija sukeroku (2001)
Ostatni samuraj (2003)
Avengers: Koniec gry (2019)
Giancarlo Giannini
Włochy
Najlepsze filmy:
Giovanni Falcone (1993)
Casino Royale (2006)
I Nuovi mostri (1977)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Connie Nielsen
Dania
Najlepsze filmy:
Gladiator (2000)
Adwokat diabła (1997)
Bracia (2004)
Aňa Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Shea Whigham
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Spider-Man: Poprzez Multiwersum (2023)
Joker (2019)
Wilk z Wall Street (2013)
Bobby Schofield
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Harley and the Davidsons (2016) (serial)
Przymierze (2023)
Cherry: Niewinność utracona (2021)
William Hope
Kanada
Najlepsze filmy:
Obcy - Decydujące starcie (1986)
Sherlock Holmes (2009)
The Whistleblower (2010)
Demetri Goritsas
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Wyścig (2013)
Szeregowiec Ryan (1998)
Tożsamość Bourne'a (2002)
Vojtěch Dyk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (koncert)
Anděl Páně 2 (2016)
Agnese Nano
Włochy
Najlepsze filmy:
Cinema Paradiso (1988)
La piovra (1984) (serial)
L'Impure (1991) (film telewizyjny)
Milan Aulický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Tannbach (2015) (serial)