Odcinki(37)
-
Krevní pouto (S02E01)
-
Dívky (S02E02)
-
Janova láska (S02E03)
-
Staří přátelé (S02E04)
-
Dvojí život (S02E05)
-
Na scestí (S02E06)
-
Staré hříchy (S02E07)
-
Desetiboj (S02E08)
-
Mrtvým se nic nedaruje (S02E09)
-
Šmírák (S02E10)
-
Smrtící hra (S02E11)
-
Past (S02E12)
-
Pod asfaltem (S02E13)
-
Nehoda (S02E14)
-
Naslepo (S02E15)
-
Dobří sousedé (S02E16)
-
Milionářka (S02E17)
-
Jakub a detektivové (S02E18)
-
Hon na Gekkona (S02E19)
-
Štvanice (S02E20)
-
Horké zboží (S02E21)
-
Konec jedné kariéry (S02E22)
-
Poslední rande (S02E23)
-
Vražda na objednávku (S02E24)
-
Sebeobrana (S02E25)
-
Hadí doupě (S02E26)
-
Policistka (S02E27)
-
Lidský faktor (S02E28)
-
Mrtvola v bahně (S02E29)
-
Zloději (S02E30)
Obsada
Kamil Halbich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Denisa Barešová
Czechy
Eva Elsnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zrádci (2020) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Roman Mrázik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Nikol Kouklová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Maski szpiega (2014) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Polda (2016) (serial)
Filip Březina
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Jan Španbauer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
#martyisdead (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Nataša Burger
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Templariusze (2017) (serial)
Miroslav Hořínek
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Ladislav Horák
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Natálie Topinková
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Lynč (2018) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Petra Špindlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Ondřej Volejník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Martin Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Roman Štabrňák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Ivana Uhlířová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
České století (2013) (serial)