Reżyseria:
Jaroslav BalíkZdjęcia:
Josef IllíkMuzyka:
Karel MarešObsada:
Václav Voska, Ida Rapaičová, Blanka Bohdanová, Leopolda Dostalová, Čestmír Řanda st., Míla Myslíková, Jan Ekl, Jana Gýrová, Jitka Bendová, Jiří Štěpnička (więcej)Obsada
Václav Voska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial) - aktor, narrator
Biała pani (1965)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Blanka Bohdanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ryba ve čtyřech (1987) (film telewizyjny)
Romeo, Julie a tma (1959)
Leopolda Dostalová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Lucerna (1960) (film telewizyjny)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jan Ekl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Čest a sláva (1968)
Milenci v roce jedna (1973)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jitka Bendová
Najlepsze filmy:
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Zbrodnia w żeńskiej szkole (1965)
Ta třetí (1968)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Renata Olárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romans na przedmieściu (1958)
Ta třetí (1968)
Útěk ze stínu (1958)
Miroslav Saic
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Jela Lukešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dáždnik svätého Petra (1958)
Krvavá paní (1980)
Tvár v okne (1963)
Eva Vosková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kto chce zabić Jessii? (1966)
Ta třetí (1968)
Kosmas a paní Božetěcha (1974) (film telewizyjny)
Pavel Sedláček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Czarny Piotruś (1963)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Vladimír Stach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Cesta řeky k moři (1966) (film telewizyjny)
Josef Illík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Svatba s podmínkou (1965)
Ta třetí (1968)
Zbraně pro Prahu (1974)
Ljuba Benešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Ta třetí (1968)
Botostroj (1954)