Das Traumschiff
Obsada
Florian Silbereisen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Traumschiff (1981) (serial)
Barbara Wussow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Wolfgang A. Mozart (1991) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
SOKO Donau (2005) (serial)
Daniel Morgenroth
Najlepsze seriale:
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Unsere Farm in Irland (2007) (serial)
Emilie Richards (2009) (serial)
Collien Ulmen-Fernandes
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Carolina Vera
Chile
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Maurice Lattke
Najlepsze seriale:
Das Traumschiff (1981) (serial)
Lore Richter
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Nord bei Nordwest (2014) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Leander Lichti
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Aline Hochscheid
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Max Alberti
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Armin Rohde
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gryf (2023) (serial)
Zwischen Himmel und Hölle (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Uwe Ochsenknecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Charité (2017) (serial)
Gabriel von Berlepsch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Lena Meckel
Niemcy
Najlepsze seriale:
Odpowiednik (2017) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Dennenesch Zoudé
Etiopia
Najlepsze seriale:
Unorthodox (2020) (serial)
Okupowani (2015) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)