Šingeki no Bahamut - Genesis (2014) (seria)
Zdjęcia:
Hiroo YoshiokaMuzyka:
池頼広Obsada:
Risa Shimizu, Gō Inoue, Hiroyuki Yoshino, Masakazu Morita, Hiroshi Iwasaki, Shōtarō Morikubo, Megumi Han, Miyuki Sawashiro, Ryūzaburō Ōtomo, Tesshō Genda, Ayumi Fujimura, Kenjirō Tsuda, Shōta Aoi (więcej)Opisy(1)
All hell breaks loose when Amira is finally reunited with her mother. (Prime Video)
Obsada
Risa Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Gō Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Masakazu Morita
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Hiroshi Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Megumi Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tesshō Genda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Kenjirō Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Shōta Aoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kono Oto Tomare! Sounds of Life (2019) (serial)
Óšicu kjóši Heine (2017) (serial)
Dead Mount Death Play (2023) (serial)
Ayumi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Kenta Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
No Game, No Life (2014) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Takuya Masumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Eri Ohzeki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Šingeki no Bahamut (2014) (serial)
Yoshimitsu Takasugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kuroko no basket (2012) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Šingeki no Bahamut (2014) (serial)