Reżyseria:
Jeff ChanZdjęcia:
Norm LiMuzyka:
Joseph BisharaObsada:
Alexia Fast, Alexis Knapp, Joel David Moore, Lin Shaye, Alan Dale, Brett Dier, Clarke Peters, Margot Berner, Erin Beute, Madeleine Arthur (więcej)VOD (4)
Opisy(1)
Grace to naiwna, piękna dziewczyna, która stara się dostosować do zwyczajów panujących w kampusie i zaprzyjaźnić ze swoją współlokatorką. Lecz po okropnym przeżyciu, którego doświadczyła, Grace poddaje się wpływom swojej zimnej babki i surowym zasadom kościoła. Dręczona śmiercią matki dziewczyna musi zwalczyć w sobie demona, zanim będzie za późno. (Chili)
(więcej)Obsada
Alexia Fast
Kanada
Najlepsze filmy:
Jack Reacher: Jednym strzałem (2012)
Blackbird (2012)
Helen (2009)
Alexis Knapp
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Projekt X (2012)
Pitch Perfect (2012)
Pitch Perfect 2 (2015)
Joel David Moore
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Avatar (2009)
Avatar: Istota wody (2022)
CBGB (2013)
Lin Shaye
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Bez mojej zgody (2009)
Pump Up the Volume (1990)
Koszmar z ulicy Wiązów (1984)
Alan Dale
Nowa Zelandia
Najlepsze filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (film telewizyjny)
Dziewczyna z tatuażem (2011)
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (2014)
Brett Dier
Kanada
Najlepsze filmy:
Geneza (2018)
Dear Mr. Gacy (2010)
Fresh (2022)
Clarke Peters
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Corner (2000) (serial)
K-Pax (2001)
Jonathan Creek (1997) (serial)
Margot Berner
Najlepsze filmy:
Chestnut: Hero of Central Park (2004)
Edukacja Grace (2012)
Grace: Opętanie (2014)
Erin Beute
Najlepsze filmy:
Coma (2012) (film telewizyjny)
Grace: Opętanie (2014)
Dobra wróżka 2 (2012)
Madeleine Arthur
Kanada
Najlepsze filmy:
To All the Boys I've Loved Before (2018)
Wielkie oczy (2014)
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze (2021)
Joshua J. Ballard
Najlepsze filmy:
Munio: Strażnik Księżyca (2015)
Dziennik cwaniaczka 3 (2012)
A Bear Named Winnie (2004) (film telewizyjny)
Jimmy Taenaka
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ostry poker w małym Tokio (1991)
Cień (1994)
Amerykańska Yakuza (1993)
Janet Kidder
Kanada
Najlepsze filmy:
Magic Beyond Words: The J.K. Rowling Story (2011) (film telewizyjny)
Men with Guns (1997)
Wypisz, wymaluj... miłość (2013)
Christina Jastrzembska
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
No Night Is Too Long (2002) (film telewizyjny)
Warcraft: Początek (2016)
Cruel & Unusual (2014)
George Young
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Paineol resipi (2013)
Wcielenie (2021)
Jhootha Hi Sahi (2010)
Kurt Ostlund
Kanada
Najlepsze filmy:
The Unseen (2016)
Love You To Death (2019) (film telewizyjny)
Truth & Lies (2015) (film telewizyjny)
John Emmet Tracy
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Tina (1993)
Zostań, jeśli kochasz (2014)
Moonlight in Vermont (2017) (film telewizyjny)
Natasha Burnett
Najlepsze filmy:
Pomiędzy nami góry (2017)
Pełnia księżyca (2015) (film telewizyjny)
Love at First Bark (2017) (film telewizyjny)
Marc Senior
Najlepsze filmy:
Grace: Opętanie (2014)
John Shaw
Kanada
Najlepsze filmy:
Watchmen. Strażnicy (2009)
Małe kobietki (1994)
Helen (2009)