Gundam G no Reconguista
Scenariusz:
Yoshiyuki TominoZdjęcia:
Yui TanakaMuzyka:
Yūgo KannoObsada:
Mark Ishii, Yū Shimamura, 寿美菜子, Yukari Fukui, Ayahi Takagaki, Kazuya Nakai, Ami Koshimizu, 杉浦慶子, Shintarō Asanuma, Yûsuke Suda, Shinpachi Tsuji, Sakiko Tamagawa, Atsuki Tani, Hideyuki Umezu (więcej)Obsada
Mark Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Cuki ga kirei (2017) (serial)
Mairimašita! Iruma-kun (2019) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
寿美菜子
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Baby Steps (2014) (serial)
Yukari Fukui
Japonia
Najlepsze seriale:
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Strawberry Panic (2006) (serial)
Ayahi Takagaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Kazuya Nakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
杉浦慶子
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no Bahamut (2014) (serial)
Džoširaku (2012) (serial)
Shintarō Asanuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yûsuke Suda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Atsuki Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Great Pretender (2020) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yutaka Nakano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Chisa Horii
Japonia
Najlepsze seriale:
Zankjó no Terror (2014) (serial)
Šingeki no Bahamut (2014) (serial)
Magi: The Labyrinth Of Magic (2012) (serial)
Chihiro Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Michelle Yumiko Payne
Australia
Mitsuaki Kanuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
One Piece (1999) (serial)