Barakamon
Scenariusz:
Pierre SugiuraZdjęcia:
Yu WakabayashiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Daisuke Ono, 原涼子, Megumi Han, Rumi Ōkubo, Jun'ichi Suwabe, Kōki Uchiyama, Hiroomi Sugino, Rina Endô, Seiya Kimura, Fumihiko Tachiki, Nozomi Furuki, Yoshino Takamori, Kōsuke Meguro, Toshihiko Miki (więcej)Obsada
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
原涼子
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Taišó otome otogibanaši (2021) (serial)
Somali to mori no kamisama (2020) (serial)
Megumi Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Rumi Ōkubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Oshi no Ko (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Rina Endô
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Seiya Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Amaama to inazuma (2016) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Nozomi Furuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Yoshino Takamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kōsuke Meguro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Toshihiko Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Blue Exorcist (2011) (serial)
Kei Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Yasuko Hatori
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Hačimicu to clover (2005) (serial)
Hiroshi Ito
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Kotori Koiwai
Japonia
Najlepsze seriale:
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Koushin Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)