Reżyseria:
Hong-seon KimObsada:
Woo-bin Kim, Hyun-woo Lee, Chang-seok Go, Yeong-cheol Kim, Yoon-hee Jo, Ju-hwan Lim, Dal-hwan Jo, Goo Shin, Seung-hwan Shin, Joon-seok Heo, Kwang-rok Oh (więcej)Obsada
Woo-bin Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Hyun-woo Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Biyeolhan geori (2006)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Byooti insaideu (2015)
Chang-seok Go
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Pani Zemsta (2005)
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Taeksi unjeonsa (2017)
Yeong-cheol Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Słodko-gorzkie życie (2005)
Ailiseu (2009) (serial)
Geunom moksori (2007)
Yoon-hee Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Braterstwo broni (2004)
Peurodyusa (2015) (serial)
Leokki (2015)
Ju-hwan Lim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Oh naui gwishinnim (2015) (serial)
Dal-hwan Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keopeuljeu (2011)
Byooti insaideu (2015)
Sangeuiwon (2014)
Goo Shin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Komapseumnida (2007) (serial)
Taxi Driver (2021) (serial)
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Seung-hwan Shin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeonae soseol (2002)
Baegabondeu (2019) (serial)
Midas (2011) (serial)
Joon-seok Heo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
W sieci (2016)
Susanghan pateuneo (2017) (serial)
The Childe (2023)
Kwang-rok Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nae meorisogui jiugae (2004)
Heelreo (2014) (serial)
Old Boy (2003)
Daniel Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yooryung (2012) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Keudeuli saneun sesang (2008) (serial)
Chang-jeong Im
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Biteu (1997)
Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)
Achiwa Ssipak (2006)
Tae-hyeon Cha
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Yeonae soseol (2002)
Sseoni (2011)
Seo-eun Min
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Du eolgurui yeochin (2007)
Beullaindeu (2011)
Ji-hee Seo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Pani Zemsta (2005)
1 Beongaeui gijeok (2007)
Geun-bae Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Bigmaechi (2014)
Gisooljadeul (2014)
Sa-hee Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Du eolgurui yeochin (2007)
Hye-ra Bae
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Płomienie (2018)
Hyojadong ibalsa (2004)
Seung-hyeon Ji
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Iljimae (2008) (serial)