Reżyseria:
Vojtěch NouzákScenariusz:
Honza DědekMuzyka:
Xindl XWykonawca:
Honza Dědek (prezenter), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (więcej)Występują
Filip Rajmont
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Očitý svědek (2021)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Barbara Nesvadbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bestiář (2007)
Kateřina Rusinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čekání na stříbrné zvonky (1985) (film telewizyjny)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Pravda a lež (1992) (film telewizyjny)
Chantal Poullain
Francja
Najlepsze filmy:
Šašek a královna (1985) (nagranie teatralne)
Konec starých časů (1989)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Sára Rychlíková
Czechy
Najlepsze filmy:
BANGER. (2022)
Krvavý Johann (2023)
Slunečná (2020) (serial)
Josef Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Docent (2023) (serial)
Marie Rottrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Aneta Krejčíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Volha (2023) (serial)
Dalibor Janda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Vždycky jsem to já (1989) (koncert)
F.T. na cestách (1988)
Jiří Burian
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Přání Ježíškovi (2021)
Přemek Forejt
Czechosłowacja
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Children of Dune (2003) (serial)
Przedawnienie (2022)
Oběti (1999) (serial)
Smusa
Czechy
Martin Klásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hurvínek a zrcadlo (2004) (nagranie teatralne)
Magiczne muzeum (2017)
Jana Kolesárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Jakub Malý
Czechosłowacja
Karel Müller
Czechosłowacja
Petr Švancara
Czechosłowacja
Tomáš Plekanec
Czechosłowacja
Eliška Březinová
Czechy