Reżyseria:
Marcel DekanovskýScenariusz:
Alexander LukešZdjęcia:
Ervín SandersMuzyka:
Karel RůžičkaObsada:
Zuzana Krupicová, Nela Boudová, Alice Chrtková, Barbara Lukešová, Dita Kaplanová, Šárka Joklová, Zuzana Skálová, Petr Pelzer, Jana Březinová, Karel Houska, Jiří Pleskot, Ota Sklenčka (więcej)Obsada
Zuzana Krupicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slané bonbóny (1985)
Jsi krásná (1986) (film telewizyjny)
Pohlaď kočce uši (1985)
Nela Boudová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Alice Chrtková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czarni baronowie (1992)
Krajina s nábytkem (1986)
Jak poetom smakuje życie (1987)
Barbara Lukešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Dita Kaplanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Šárka Joklová
Najlepsze filmy:
Jsi krásná (1986) (film telewizyjny)
Osudné dveře (1991) (film telewizyjny)
Jak se točí Rozmarýny (1977)
Zuzana Skálová
Najlepsze filmy:
Jsi krásná (1986) (film telewizyjny)
Petr Pelzer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Karel Houska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Otto Budín
Austria
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Roman Hemala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Václav Kotva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Palacz zwłok (1968)