Area no kiši
Scenariusz:
Yasushi OtakeZdjęcia:
Kenji TakahashiObsada:
Shizuka Itō, Yūko Sanpei, 福山潤, Akira Ishida, Atsushi Kakehashi, Shin'ichirō Miki, Tsubasa Yonaga, Saori Sudou, Minoru Shiraishi, Daisuke Namikawa, Shōtarō Morikubo, Takuya Kuriyama, Hiroko Emori (więcej)Obsada
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Atsushi Kakehashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
NANA (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Tsubasa Yonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Saori Sudou
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Zettai Karen Children: The Unlimited – Hjóbu Kjósuke (2013) (serial)
Kimi to boku. (2011) (serial)
Minoru Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takuya Kuriyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Hiroko Emori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Shin'ichirō Ōta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial) - aktor, narrator
Mitsuhiro Ichiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Ryūji Nakagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
Chihiro Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Tetsu Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Katsumi Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Planetes (2003) (serial)