Scenariusz:
Soon-gyoo KwonMuzyka:
Chul Ho ChoiOdcinki(29)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
Obsada
Chang-wook Ji
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Seung-ho Yoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Roboti aniya (2017) (serial)
Minami shineyo (2009) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
So-yi Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Hieoro (2009) (serial)
Hyun Been Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun Uisasaenghwol (2020) (serial)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Jin-goo Yeo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Gwimul (2021) (serial)
Da-hyeon Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (serial)
Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (2005) (serial)
Hye-in Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Won-jong Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Son (2018) (serial)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (serial)
Seok-hwan Ahn
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Mai geol (2005) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Kwang-ryeol Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Neoreul gieokhae (2015) (serial)
Man-seok Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Oworui Cheongchun (2021) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Chul-min Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Eogein Mai Laipeu (2022) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
Min-soo Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Shineui (2012) (serial)
Omangwa pyungyeon (2014) (serial)
Eung-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Nunui yeowang (2006) (serial)
Kimgwajang (2017) (serial)
Hyo-seop Eom
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Roboti aniya (2017) (serial)
Geon-tae Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (serial)
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Ho-bin Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kgotboda namja (2009) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Kuk-hwan Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Gaksital (2012) (serial)
Ji-min Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Boiseu (2017) (serial)
Ji-hyeon Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baekileui nanggunnim (2018) (serial)
Trzy małe kobietki (2022) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)