Reżyseria:
Vladimír BahnaZdjęcia:
František LukešObsada:
Zdena Grúberová, Samuel Adamčík, Oľga Adamčíková, Karol Machata, František Dibarbora, Mária Bancíková, Anton Mrvečka, Ján Mildner, Juraj Šebok (więcej)Opisy(1)
A dramatic story of a woman sentenced to death by Horthy fascists for her helping the partisans. Nevertheless just before the execution she succeeds in escaping from the prison. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Zdena Grúberová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Samuel Adamčík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Oľga Adamčíková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Karol Machata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Stíny horkého léta (1977)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Mária Bancíková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jánošík (1935)
Jerguš Lapin (1960)
V hodine dvanástej (1958)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Ján Mildner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vianoce Adama Boronču (1988) (film telewizyjny)
Juraj Šebok
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Branislav Koreň
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Dumna królewna (1952)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Imrich Eperješi
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Uzlíky nádeje (1979) (film telewizyjny)
Predjarie (1961)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Darina Chmúrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Chlapci, dievčatá a psy (1970) (film telewizyjny)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Ernest Pauš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Bunt kapitana (1959)
Rimma Šorochova
Najlepsze filmy:
Wiosna na ulicy Zarzecznej (1956)
Prervannaja pesňa (1960)
Černá sobota (1960)
Dezső Király
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Miłość (1971)
Posledná bosorka (1957)
Krčmársky král' (1970) (film telewizyjny)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Karol Badáni
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Posledná bosorka (1957)
Jerguš Lapin (1960)
Pole neorané (1953)
Jolana Bullová
Najlepsze filmy:
Skrytý prameň (1973)
Predjarie (1961)
Sedmi kontinent (1966)