Zdjęcia:
Torsten BreuerObsada:
Christian Tramitz, Christian Ulmen, Mónica Cruz, Christiane Paul, Heino Ferch, Jürgen Tarrach, Herbert Knaup, Moritz Bleibtreu, Manou Lubowski (więcej)Obsada
Christian Tramitz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Falco - Verdammt, wir leben noch! (2008)
Miłość z przedszkola (2007)
Erkan & Stefan (2000)
Christian Ulmen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Cząstki elementarne (2006)
Herr Lehmann (2003)
Twardziel (2006)
Mónica Cruz
Hiszpania
Najlepsze filmy:
L' Inchiesta (2006)
Last Hour (2008)
Asterix na olimpiadzie (2008)
Christiane Paul
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Pukając do nieba bram (1997)
Fala (2008)
Heino Ferch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Baader-Meinhof (2008)
Jürgen Tarrach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Lektor (2008)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Nuremberg (2000) (film telewizyjny)
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Moritz Bleibtreu
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Baader-Meinhof (2008)
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Manou Lubowski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Jesus Video (2002) (film telewizyjny)
Schutzengel (2012)
Jasper und das Limonadenkomplott (2008)
Janek Rieke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Herr Lehmann (2003)
Lichter (2003)
Biała Masajka (2005)
Günther Kaufmann
Niemcy
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Dlaczego pan R. oszalał? (1970)
Małżeństwo Marii Braun (1979)
Jaymes Butler
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Mission: Impossible III (2006)
Snowden (2016)
Autor widmo (2010)
Oliver Kalkofe
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Neues vom Wixxer (2007)
Der Wixxer (2004)
Samoloty (2013)
Bastian Pastewka
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Madagaskar (2005)
The Baby of Mâcon (1993)
Schwere Jungs (2006)
Christoph Maria Herbst
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
A może Adolf? (2018)
Vicky Wielki Mały Wiking (2009)
Ben Braun
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Dziś jestem blondynką (2013)
Groupies bleiben nicht zum Frühstück (2010)
Frank Giering
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Funny Games (1997)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Absolute Giganten (1999)
Anna Julia Antonucci
Portugalia
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Unsere Zeit ist jetzt (2016)
Tata do pary (2011)
Joram Voelklein
Niemcy
Najlepsze filmy:
Monachium (2005)
Reine Geschmacksache (2007)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Nele Kiper
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Offroad (2012)
Krew i złoto (2023)
Schlussmacher (2013)