Cross Game
Scenariusz:
Mitsuyo SuenagaZdjęcia:
Hiroki TsubouchiMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Haruka Tomatsu, Miyu Irino, Kenji Nomura, Mitsuaki Madono, Takahiro Sakurai, Tōru Furusawa, Kyoko Hikami, Minoru Inaba, Yoshinori Sonobe, Masako Nozawa, Mami Kameoka, Mugihito, Daisuke Kishio (więcej)Obsada
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Miyu Irino
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tōru Furusawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masako Nozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Mami Kameoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Šigofumi (2008) (serial)
Mugihito
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kyosuke Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Cross Game (2009) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Gosick (2011) (serial)
Jirou Saitou
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kōzō Dōzaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Daisuke Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
川上貴史
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)