Serie(3) / Odcinki(39)
Obsada
Filip Blažek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Zuzana Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Druhá šanca (2022) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
David Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
David Matásek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Soňa Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Daniel Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Šárka Vondrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Totems (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Pavel Kryl
Czechosłowacja
Jana Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Jan Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
David Máj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Ludmila Kartousková
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Izabela Kapiasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (serial)
Petr Kocourek
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Ida Sovová
Najlepsze seriale:
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Kateřina Pindejová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)