Zdjęcia:
Hiroshi ÔnishiMuzyka:
Hiroshi TakakiObsada:
Kenta Miyake, Takashi Kondō, Katsuyuki Konishi, Hiroyuki Yoshino, Daisuke Kishio, Kaori Nazuka, 武虎, Takeshi Kusao, 寿美菜子, Junko Minagawa, Sayuri Yahagi (więcej)Odcinki(26)
-
Cerberus no Tatakai (E01)
-
Ten no šira (Uranibolg) no jon kóšaku (E02)
-
Eijú no džóken (E03)
-
Lira no keššin (E04)
-
Akogare to, Hokori to (E05)
-
Syracuse boši iki kaisen (E06)
-
Rjúsei no hata no moto ni (E07)
-
Futacu no deai (E08)
-
Čísana kaze (E09)
-
Euria hókai (E10)
-
Hjúrikku no kecui (E11)
-
Ermentahl sennjú (E12)
-
Owari to hadžimari (E13)
-
Lutech no dóran (E14)
-
Hitocubu no mugi no gotoku (E15)
-
Hangeki no noroši (E16)
-
Tagasugita minoširokin (E17)
-
Kangoku Eisei Chronos (E18)
-
Radomos džiken (E19)
-
Chronos kjóšú (E20)
-
Esthar no kaikó (E21)
-
Jabó no prelude (E22)
-
Sabaku no Nezumi (E23)
-
オネストオールドマン (E24)
-
Nessa no gekitó (E25)
-
Šúmaku no sankon uta (Requiem) (E26)
Obsada
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Takashi Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
武虎
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Takeshi Kusao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
寿美菜子
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Baby Steps (2014) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Sayuri Yahagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Kana Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Masato Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)