Reżyseria:
Zdeněk KubečekScenariusz:
Oldřich ŽeleznýZdjęcia:
Vladimír OpletalMuzyka:
Jiří František SvobodaObsada:
Ladislav Frej st., Libuše Švormová, Boris Rösner, Ladislav Mrkvička, Michal Pešek, Jiří Sovák, Otto Šimánek, David Prachař, Robert Vrchota, Michal Pavlata, Otto Lackovič, Svatopluk Beneš (więcej)Obsada
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Signum laudis (1980)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Ladislav Mrkvička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Michal Pešek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Poslední motýl (1990)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
David Prachař
Czechosłowacja
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Michal Pavlata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Vracenky (1990)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Marta Hrachovinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekna i potwór (1978)
Malý bílý koníček (1994)
Hidden in Silence (1996) (film telewizyjny)
Jiří Kvasnička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sen noci svatojánské (1973) (film telewizyjny)
Noční jízda (1972) (film telewizyjny)
Záhada zamčeného pokoje (1986) (film telewizyjny)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Eliška Kasanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trezor (1989) (film telewizyjny)
Třináctery hodiny (1990) (film telewizyjny)
Kanárská spojka (1993)
Vít Pešina
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Jan Jelínek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Pilát Pontský, onoho dne (1991) (film telewizyjny)
„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)
Trezor (1989) (film telewizyjny)