Reżyseria:
Libuše KoutnáScenariusz:
Stanislav RudolfZdjęcia:
Antonín KovácsMuzyka:
Jaroslav UhlířObsada:
Jan Antonín Duchoslav, Pavel Kříž, Jaroslav Moučka, Dana Syslová, Simona Stašová, Oldřich Vlach, Ferdinand Krůta, Alena Kreuzmannová, Magdalena Reifová, Sagvan Tofi, Jakub Zindulka, Pavel Cajzl (więcej)Obsada
Jan Antonín Duchoslav
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Słodkie kłopoty (1984)
Krvavý román (1993)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Alena Kreuzmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Diabelski wynalazek (1958)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Magdalena Reifová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Dziewczyna na miotle (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Sagvan Tofi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Jakub Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Les Misérables (2000) (serial)
Sedmero krkavců (2015)
Pavel Cajzl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bumerang (1996)
Mission: Impossible IV - Protokół duchów (2011)
Karel Čížek
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Tři spory (1981) (serial)
Jak se ševcem šili čerti (1975) (film telewizyjny)
Libuše Geprtová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Michal Kocourek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Copak je to za vojáka... (1987)
Růžena Merunková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Vít Pešina
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Věra Petáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Bellevue (1969) (film telewizyjny)
Cyrano z Bergeracu (1971) (film telewizyjny)
Filip Renč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Lukáš Bech
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)