Reżyseria:
Tomáš KrejčíScenariusz:
Miroslav AdamecZdjęcia:
David PloyharMuzyka:
Ondřej BrousekObsada:
Lukáš Vaculík, Hana Vagnerová, Lucie Černíková, Bořivoj Navrátil, Roman Štabrňák, Zdena Hadrbolcová, Matouš Kratina, Naděžda Prchalová-Vicenová, Klára Oltová, Markéta Plánková, Michal Zelenka (więcej)Obsada
Lukáš Vaculík
Czechosłowacja
Hana Vagnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Informator (2020) (serial)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (film telewizyjny)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Lucie Černíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor „60“ (2020) (koncert)
Společník (2003) (film telewizyjny)
Tři životy (2007) (film telewizyjny)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Roman Štabrňák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Sekrety (2007)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Matouš Kratina
Czechy
Najlepsze filmy:
Kdopak by se vlka bál (2008)
Šejdrem (2008) (film telewizyjny)
Naděžda Prchalová-Vicenová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Markéta Plánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Bankrotáři (2003) (film telewizyjny)
Michal Zelenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ernesto Čekan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Zátopek (2021)
Przedawnienie (2022)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhadná paní Savageová (1997) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Trampoty pana Humbla (1997) (film telewizyjny)
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (nagranie teatralne)
Akt (1997) (nagranie teatralne)
Magdalena Zimová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Bohdan Tůma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Teorie tygra (2016)
Oběti (1999) (serial)
Petr Burian
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
Libor Bouček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert) - prezenter
Nejslavnější české muzikály (2020) (koncert) - prezenter
Královny popu na Karlštejně (2023) (koncert) - prezenter
Zdeněk Velen
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Anděl Páně 2 (2016)