Ošklivka Katka - Série 1 (2008) (seria)
Reżyseria:
Petr SlavíkScenariusz:
Iva KlestilováZdjęcia:
Asen ŠopovMuzyka:
Karel MaříkObsada:
Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Michal Zelenka, Olga Lounová, Jana Boušková, Václav Vydra nejml., Petr Štěpán, Vojtěch Štulc, Simona Postlerová, Hana Křížková, Vojtěch Hájek (więcej)Obsada
Kateřina Janečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Lukáš Hejlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Michaela Horká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Michal Zelenka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Olga Lounová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Obchoďák (2012) (serial)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Petr Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Vojtěch Štulc
Najlepsze seriale:
O ztracené lásce (2002) (serial)
Znamení koně (2011) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Hana Křížková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Karetka 2 (2013) (serial)
Svatby v Benátkách (2014) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Vojtěch Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Nancy Johannes
Namibia
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Romana Goščíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Alena Štréblová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Viola Ottová
Najlepsze seriale:
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)