Naruto: Šippúden
Reżyseria:
Hayato DateZdjęcia:
Atsuho MatsumotoMuzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Junko Takeuchi, Hisao Egawa, Kazuhiko Inoue, Satoshi Hino, Shōtarō Morikubo, Kentarō Itō, Ryōka Yuzuki, Kōsuke Toriumi, Kōichi Tōchika, Yukari Tamura, Masako Katsuki, Akira Ishida, Hideaki Tezuka (więcej)Opisy(1)
The Allied Shinobi Forces are on the verge of winning the war when Madara Uchiha appears. Madara summons the giant Gedo Statue and unleashes its devastating power upon the Shinobi Forces. (iTunes)
Obsada
Junko Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kentarō Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kōichi Tōchika
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Major (2004) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hideaki Tezuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yurika Hino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Hiroshi Yanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ryōta Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
西前忠久
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)