DearS
Scenariusz:
Takao YoshiokaZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tomoki HasegawaObsada:
Kishō Taniyama, Chiwa Saito, Ai Shimizu, Miyuki Sawashiro, Mai Nakahara, Kappei Yamaguchi, Megumi Toyoguchi, Kikuko Inoue, Jun'ichi Suwabe, Akemi Satō, Yumi Sudo, Yū Asakawa, Hisayoshi Suganuma (więcej)Obsada
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akemi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Yumi Sudo
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Hisayoshi Suganuma
Japonia
Yōji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
天田益男
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yasuhiko Tokuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Eri Oono
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hačimicu to clover (2005) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
多岐川まり子
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Gungrave (2003) (serial)