Reżyseria:
Věra JordánováScenariusz:
František PavlíčekZdjęcia:
František NěmecMuzyka:
Vadim PetrovObsada:
Taťjana Medvecká, Jan Hrušínský, Dana Medřická, Věra Koktová, Eduard Cupák, Zdeněk Martínek, Vladimír Krška, Zdeněk Žák, Radovan Lukavský, Josef Kemr, František Vicena, Věra Bublíková (więcej)Obsada
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Dana Medřická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Věra Koktová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Daleka droga (1948)
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zdeněk Martínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Josef Kemr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
František Vicena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Błysk nadziei (1963)
Věra Bublíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Kateřina Burianová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Viktor Veliký (1988) (film telewizyjny)
Lenka Kořínková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
Gabriela Osvaldová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anioł Pański (2005)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Lenka Pichlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pozor, vizita! (1981)
Počítání oveček (1981) (film telewizyjny)
Setkání v červenci (1978)
Evžen Illín
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Léto s kovbojem (1976)
Až bude padat hvězda (1976) (film telewizyjny)
Poslání s podrazem (2002) (film telewizyjny)
Hana Jelínková
Najlepsze filmy:
Až bude padat hvězda (1976) (film telewizyjny)
Útěky domů (1980)
Údolí krásných žab (1973)