Planetes
Reżyseria:
Tatsuya IgarashiScenariusz:
Ichirou OokouchiZdjęcia:
Sôta ÔyaMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Kazunari Tanaka, Satsuki Yukino, 折笠愛, Takehito Koyasu, Aikō Ogata, Tetsuo Gotô, Ryō Kamon, Kumiko Watanabe, Maiko Itou, Nobutoshi Kanna, Tōru Ōkawa, Hiroshi Takemura, Eiji Yanagisawa, Kôzô Mito (więcej)Obsada
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Aikō Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tetsuo Gotô
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ryō Kamon
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Maiko Itou
Najlepsze seriale:
Planetes (2003) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Speed Grapher (2005) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroshi Takemura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Eiji Yanagisawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Major (2004) (serial)
Kôzô Mito
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Masayo Kurata
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kan Tokumaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yūsuke Numata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kyōji Kobayashi (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Planetes (2003) (serial) - narrator