Obsada
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Magda Vášáryová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Viliam Záborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Mária Prechovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Martin Gregor
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Branislav Koreň
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Dumna królewna (1952)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Ivan Krivosudský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)