Obsada
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Vanda Tureková - Cinkotová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Viera Topinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Katka Šulajová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Čertiská (1989) (film telewizyjny)
Pavilón číslo 6 (1992) (film telewizyjny)
Stanislav Štepka
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Vygumuj a napíš (1996) (nagranie teatralne)
Tata (2000) (nagranie teatralne)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Peter Bebjak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Nauczycielka (2016)
Vodník (2019) (serial)
Robert Roth
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Anjel milosrdenstva (1993)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Oľga Vronská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Ján Melkovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Vygumuj a napíš (1996) (nagranie teatralne)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Ako som vstúpil do seba (1999) (nagranie teatralne)
Zuzana Kapráliková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Rozruch na onkológii (1991) (film telewizyjny)
Nedodržaný sľub (2009)
Štefan Mišovic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Gejza Benkő
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Baščovanský a zať (1994) (film telewizyjny)
Pejzaż (2000)
Pavol Topoľský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Nedodržaný sľub (2009)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Soňa Ulická
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (film telewizyjny)
Helena Húsková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Sezam, otvor sa! (1974) (film telewizyjny)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)