Ordinace v růžové zahradě - Série 9 (2013) (seria)
Reżyseria:
Marián Kleis ml.Zdjęcia:
Marek TichýMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jan Čenský, Dana Morávková, Zlata Adamovská, Braňo Holiček, Jana Stryková, Martin Zounar, Michal Novotný, Saša Rašilov nejml., Bára Štěpánová, Adam Kraus, Lenka Kostková, Lukáš Hrabák (więcej)Obsada
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Michal Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Bára Štěpánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Adam Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Polda (2016) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Lenka Kostková
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Lukáš Hrabák
Czechy
Najlepsze seriale:
Škoda lásky (2013) (serial)
Zázraky života (2010) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Iva Hüttnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Tereza Vítů
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Andrea Černá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Manželská tonutí (1996) (serial)
Michal Milbauer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Stopy života (2013) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Bastardi (2014) (serial)
Alice Šnirychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Ha Thanh Špetlíková
Wietnam
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Duch (2022) (serial)