Reżyseria:
Josef HenkeScenariusz:
Roman RážZdjęcia:
Vladimír OpletalMuzyka:
Emil ViklickýObsada:
Eduard Cupák, Jana Hlaváčová, Taťjana Medvecká, Jiří Schmitzer, Antonín Molčík, Otakar Brousek ml., Stanislav Zindulka, Václav Vydra nejml., Bořivoj Navrátil, Viola Zinková, Jan Teplý st. (więcej)Obsada
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Antonín Molčík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Krowa (1993)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Viola Zinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleka droga (1948)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jana Drbohlavová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Eva Čížková
Najlepsze filmy:
Honorární konzul (1991) (film telewizyjny)
Osudné dveře (1991) (film telewizyjny)
Divoká srdce (1989)
Rudolf Vodrážka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piorun kulisty (1978)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Olga Schmidtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Alena Dlouhá
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Cesta do lesa (2012)
Serena (2014)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Eduard Pavlíček
Austria
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)