Reżyseria:
Ján ZemanScenariusz:
Jozef LenhartZdjęcia:
Ján ĎurišMuzyka:
Svetozár ŠtúrObsada:
Kamila Magálová, Eva Leimbergerová, Marko Igonda, Jozef Fila, Ján Gallovič, Iveta Kožková, Emöke Vinczeová, Ondrej Kovaľ, Milan Vojtela, Peter Kadlečík, Karol Čálik, Vladimír Minarovič (więcej)Obsada
Kamila Magálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Eva Leimbergerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Kdopak by se vlka bál (2008)
Marko Igonda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Jozef Fila
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čosi viac ako slová (1990) (film telewizyjny)
La Principessa e il povero (1997) (film telewizyjny)
Zlatý chlieb (2001) (film telewizyjny)
Ján Gallovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
České století (2013) (serial)
Iveta Kožková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Višňový sad (1978) (film telewizyjny)
Emöke Vinczeová
Najlepsze filmy:
Blue Moon (2002)
Zlatý chlieb (2001) (film telewizyjny)
Ondrej Kovaľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Dowód osobisty (2010)
Tančiareň (2013) (nagranie teatralne)
Milan Vojtela
Najlepsze filmy:
Nauczycielka (2016)
Pejzaż (2000)
A máme, čo sme chceli (2023)
Peter Kadlečík
Najlepsze filmy:
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Porwanie (2017)
Tri zlaté dukáty (2023) (film telewizyjny)
Karol Čálik
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Vladimír Minarovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Marta Rašlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Naši synovia (1975) (serial)
Ogród (1995)
Adela Gáborová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Žofia Martišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Tibor Vokoun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (film telewizyjny)
Čerešňový chlapec (2011) (film telewizyjny)
Ivan Petrovický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (film telewizyjny)
Jacobowski a plukovník (1990) (film telewizyjny)
Veľmi starí obaja (1995) (film telewizyjny)
Imrich Boráros
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Kára plná bolesti (1985)
Modrá zelená zóna (1986) (film telewizyjny)