Moonlight Mile - 1st Season - Lift Off (2007) (seria)
Scenariusz:
Akinori EndôZdjęcia:
Hiroshi ÔnishiMuzyka:
Kan SawadaObsada:
Hiroaki Hirata, Kazuhiko Inoue, Masaki Terasoma, Unshō Ishizuka, Yōsuke Akimoto, Hiroomi Sugino, Tōru Ōkawa, Yû Shimaka, Masaru Ikeda, Kenta Miyake, Hiroshi Shirokuma, Toshihide Tsuchiya (więcej)Obsada
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yōsuke Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yû Shimaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Masaru Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hiroshi Shirokuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Toshihide Tsuchiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Major (2004) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Takehiro Murozono
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
今井昭暢
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Banana Fish (2018) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
洞内愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Black Lagoon (2006) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)
Michael Shitanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Seihó bukjó Outlaw Star (1998) (serial)
明平鉄平
Japonia
Najlepsze seriale:
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Kekkaiši (2006) (serial)
Blood Lad (2013) (serial)