Reżyseria:
Milan CieslarZdjęcia:
Ervín SandersMuzyka:
David SolařObsada:
Tereza Ramba, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Petra Domžalová, Karel Dobrý, Bolek Polívka, Miroslav Donutil, David Bowles, Jan Zadražil, Richard Krajčo, Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil (więcej)Odcinki(13)
-
Blue Mystery (S02E01)
-
Finta (S02E02)
-
Nový úsvit (S02E03)
-
Dozrál čas (S02E04)
-
Malé výhry (S02E05)
-
Kouzelná chvíle (S02E06)
-
Zbytečná slova (S02E07)
-
Na rovinu (S02E08)
-
Restart (S02E09)
-
Něco za něco (S02E10)
-
Odkryté karty (S02E11)
-
Investice do budoucnosti (S02E12)
-
Poslední rytíř (S02E13)
Obsada
Tereza Ramba
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Terapia (2011) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petra Domžalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Znamení koně (2011) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
David Bowles
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Carnival Row (2019) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Jan Zadražil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Richard Krajčo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Iveta (2022) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vanda Károlyi
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Petr Franěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Informator (2020) (serial)
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Anna Kočicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Znamení koně (2011) (serial)
Josef Vaverka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Znamení koně (2011) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Martin Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Zdeněk Mahdal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial) - narrator
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)