Ginga eijú densecu - Season 3 (1994) (seria)
Reżyseria:
Noboru IshiguroScenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
岡崎英夫Muzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, Kei Tomiyama, Shō Hayami, Kiyoshi Kobayashi, Keaton Yamada, Keiko Han, 岡部政明, Kōsuke Meguro, Kazuhiko Inoue, Taimei Suzuki, Takaya Hashi, Yoshiko Sakakibara, Kei'ichi Noda, Kōzō Shioya (więcej)Obsada
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Kei Tomiyama
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
La vuelta al mundo de Willy Fog (1981) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kiyoshi Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
Keaton Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
岡部政明
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Kōsuke Meguro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Taimei Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yoshiko Sakakibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial) - narrator
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kei'ichi Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōzō Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Takeshi Aono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yū Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)