Reżyseria:
Rudolf MerknerScenariusz:
Rudolf MerknerZdjęcia:
Nicolas BordierMuzyka:
David SolařObsada:
Jana Bernášková, Marek Němec, Ivana Chýlková, Roman Zach, Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová, Jitka Sedláčková, Tomáš Měcháček (więcej)Opisy(1)
Returning from maternity leave, a single mother yearning to restart her acting career stumbles through a series of awkward auditions and dating mishaps. (Netflix)
Obsada
Jana Bernášková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pohádky pro Emu (2016)
Wielkie marzenia (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (film telewizyjny)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
#annaismissing (2023)
Lidská tragikomedie (2021) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Srdce temnoty (2013) (nagranie teatralne)
Operacja Anthropoid (2016)
Iva Pazderková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tři holky jako květ (2014) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Žena z Korinta (1986) (film telewizyjny)
Pavla Dostálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Smíření (2020) (nagranie teatralne)
Pokłosie (2020) (film telewizyjny)
Na konci září (2015) (film amatorski)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vosto5: Pérák (2020) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Hana Vagnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Informator (2020) (serial)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (film telewizyjny)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Sára Rychlíková
Czechy
Najlepsze filmy:
BANGER. (2022)
Krvavý Johann (2023)
Slunečná (2020) (serial)
Václav Vašák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Korespondence V+W (2012) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Jordan Haj
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Colette (2013)
Přání Ježíškovi (2021)
Případ pro rybáře (2013) (film telewizyjny)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Andrea Růžičková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
3 sezony w piekle (2009)
Nodame Cantabile: saišú gakušó zenpen (2010)
Rafťáci (2006)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Rebelové (2001)
Justýna Drábková
Najlepsze filmy:
Pohádky pro Emu (2016)
Jak nigdy dotąd (2013)
Zloději zelených koní (2016)
Veronika Khek Kubařová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Vzkříšení (2018) (nagranie teatralne)
Každý má svou pravdu (2023) (nagranie teatralne)
Veronika Arichteva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młyn Habermanna (2010)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vysoká hra (2020) (film telewizyjny)