Reżyseria:
Matthias TiefenbacherScenariusz:
Natalie ScharfZdjęcia:
Joachim JungObsada:
Valerie Koch, Steffen Groth, Fritz Karl, Miguel Herz-Kestranek, Daniela Ziegler, Marie-Lou Sellem, Tatjana Blacher, Anne Kanis, Franz Buchrieser (więcej)Obsada
Valerie Koch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Anruferin (2007)
Feniks (2014)
This Is Love (2009)
Steffen Groth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein Freund von mir (2006)
Alles auf Zucker! (2004)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Fritz Karl
Austria
Najlepsze filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Henry Dunant: Du rouge sur la croix (2006) (film telewizyjny)
Miguel Herz-Kestranek
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Sotto il cielo di Roma (2010) (film telewizyjny)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
La freccia nera (2006) (serial)
Daniela Ziegler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Echte Kerle (1996)
Verführung: Die grausame Frau (1985)
Das Kind (2012)
Marie-Lou Sellem
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Winterschläfer (1997)
Marseille (2004)
Kokon (2020)
Tatjana Blacher
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Anne Kanis
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Kobieta w Berlinie (2008)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Franz Buchrieser
Austria
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Lili Marleen (1981)
Murer: Anatomie eines Prozesses (2018)
Nicholas Ofczarek
Austria
Najlepsze filmy:
Falco - Verdammt, wir leben noch! (2008)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
Boski porządek (2017)
Urbano Barberini
Włochy
Najlepsze filmy:
Otello (1986)
Casino Royale (2006)
Moses (1995) (film telewizyjny)
Hubert Mulzer
Niemcy
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Fala (2008)
Tamta strona ciszy (1996)
Tonio Arango
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Offroad (2012)
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Helmfried von Lüttichau
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Młody Winnetou (2022)
Vicky Wielki Mały Wiking (2009)
Pizza und Marmelade (2008)
Heinrich Schafmeister
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Marlena (2000)
Hoppet (2007)
Gilbert von Sohlern
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Boże Narodzenie (2005)
Schlafes Bruder (1995)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Johann Schuler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Rama Dama (1990)
Wer früher stirbt, ist länger tot (2006)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hans Kitzbichler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sophie - Sissis kleine Schwester (2001) (film telewizyjny)
Michael Schönborn
Austria
Najlepsze filmy:
Komm, süßer Tod (2000)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Sehnsucht nach Jack (2000)
Dietmar Mössmer
Austria
Najlepsze filmy:
Die Quellen des Lebens (2013)
Cząstki elementarne (2006)
Asterix i Obelix kontra Cezar (1999)