Król szamanów
Scenariusz:
Shouji YonemuraZdjęcia:
Teruyuki KawaseMuzyka:
林ゆうきObsada:
Yōko Hikasa, Katsuyuki Konishi, Yasuhiro Mamiya, Takumu Miyazono, Shougo Sakata, Mami Koyama, 犬山イヌコ, Megumi Hayashibara, Nana Mizuki, Rina Hidaka, Yūji Ueda, Masahiko Tanaka, Kōsuke Takaguchi (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Grupa Yoha poznaje samozwańczego przyszłego króla. Uczestnicy głównego turnieju wchodzą na pokład samolotu, nie wiedząc, że za chwilę rozpocznie się ich pierwsza próba. (Netflix)
Obsada
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yasuhiro Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takumu Miyazono
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Shougo Sakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mami Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Rina Hidaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kōsuke Takaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kousuke Tanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Yoshihito Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Takahiro Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)