Odcinki(10)
-
Slabý kus (E01)
-
Vražda vychovatelky (E02)
-
Andílek (E03)
-
Mužská záležitost (E04)
-
Džungle před tabulí (E05)
-
Veřejný nepřítel (E06)
-
Vrabčák (E07)
-
Ahoj tati (E08)
-
Hidžáb (E09)
-
Tichá dohoda (E10)
Obsada
Petra Bučková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
#martyisdead (2019) (serial)
Leona
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
David Máj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Kristián Aksman
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Ondřej Volejník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Roman Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Strejcovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Jakub Tvrdík
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Dita Kaplanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Dana Černá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Informator (2020) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nathanael Ruml
Czechy
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Hořký svět (2022) (serial)
Tomáš Merkl
Czechy
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Lore: Opowieści niesamowite (2017) (serial)
Marie Ludvíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Miroslav Hruška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Barbora Kubátová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Pozadí událostí (2022) (serial)
Dorota Šlajerová
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serial)
Zázraky života (2010) (serial)
Petr Forman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dune (2000) (serial)