Obsada
Severin Sonntag
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Jürgen Schilling
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Pamela Marquardt
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (1998) (serial)
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Phillip Dechamps
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Fritz Egger
Austria
Najlepsze seriale:
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
SOKO Donau (2005) (serial)
Die Verbrechen des Professor Capellari (1998) (serial)
Kathrin Lindner
Niemcy
Najlepsze seriale:
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (1998) (serial)
Patrick Wolff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Herbert Trattnigg
Austria
Najlepsze seriale:
Taggart (1983) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tim Sikyea
Kanada
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Karl Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Dieter Schaad
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Claus Tinney
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Oliver Deska
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Walter Buschhoff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (serial)
Dominique Lorenz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Karin Engelhard
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Speer und er (2005) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Petra Marie Cammin
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Mój kumpel duch (2013) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Wolfgang Pregler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Holger Schober
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Meiberger - Im Kopf des Täters (2018) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Andrea Sihler
Austria
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)