Banditskij Pětěrburg - Арестант (2003) (seria)
Obsada
Aleksandr Domogarov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Лев Борисов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
12 stuljev (1977) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Sidikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Aleksandr Blok
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Lysov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuri Tsurilo
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Armen Dzhigarkhanyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Vlasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Farca (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Boris Khvoshnyanskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Копылов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vladimir Seleznyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Arkadij Volgin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Владимир Баранов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vladimir Kosmidaylo
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Romantsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anatoliy Gorin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Katarzyna Wielka (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ромуальд Макаренко
Związek Radziecki