Zdjęcia:
Yui TanakaMuzyka:
Akira SenjuObsada:
Tomohisa Asō, Yui Horie, Katsuyuki Konishi, Takehito Koyasu, Chika Anzai, Daisuke Namikawa, Kiyono Yasuno, Kunpei Sakamoto, Ryōta Ōsaka, Yûichi Nakamura (więcej)Serie(2) / Odcinki(24)
Obsada
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Chika Anzai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiyono Yasuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kunpei Sakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Ryōta Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Tsubasa Yonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Takaya Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Natsuki Aikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Ryōhei Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shūhei Takubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Asami Sanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Ryōta Asari
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hiroki Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)