Reżyseria:
Jiří VěrčákZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Josef SpitzerObsada:
Oldřich Vízner, Ondřej Havelka, Lucie Zedníčková, Lubomír Lipský st., Milan Lasica, Jana Synková, Petr Vacek, Ota Jirák, Jitka Molavcová (więcej)Opisy(1)
Czech Television produced a faithful period comedy based on Zdeněk Jirotka's humorous novel. During the first Czechoslovak Republic, a diffident young Praguer hires an enterprising valet who unleashes a chain of funny situations. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Postrzyżyny (1980)
Saturnin (1994)
Ondřej Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Milan Lasica
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (nagranie teatralne)
Trzech weteranów (1983)
Jana Synková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Petr Vacek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gobseck (1985) (film telewizyjny)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Ota Jirák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muži v offsidu (2010) (nagranie teatralne)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Jitka Molavcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Skowronki na uwięzi (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (kompilacja wideo)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Krowa (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jiří Bruder
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Jaromír Dulava
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Czarni baronowie (1992)
Ladislav Gerendáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Trzech weteranów (1983)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Vítězslav Bouchner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Saturnin (1994)
Miroslav Kořínek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Blanka Vikusová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Saturnin (1994)
Břetislav a Jitka (1974) (film telewizyjny)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dziewczyna na miotle (1971)
Saturnin (1994)
Jan Laibl
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Zamach (1964)
Signum laudis (1980)
Emil Křížek
Najlepsze filmy:
Saturnin (1994)
Maigret (1991) (serial)
Kaspar Hauser (1993)