Muzyka:
Alexandra HarwoodObsada:
Anna Madeley, Samuel West, Rachel Shenton, Callum Woodhouse, Nigel Betts, Matthew Lewis, Melanie Kilburn, Diana Rigg, Nigel Havers, Maimie McCoy (więcej)Serie(5) / Odcinki(35)
Opisy(1)
James Herriot spełnia swoje marzenia i zaczyna pracę jako weterynarz na północy hrabstwa Yorkshire. Szybko odkrywa, że leczenie zwierząt to także relacje z ich właścicielami - a te bywają trudne... (Viaplay)
Obsada
Dorothy Atkinson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Kumple (2007) (serial)
Peep Show (2003) (serial)
Will Thorp
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Scott i Bailey (2011) (serial)
James Fleet
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Kumple (2007) (serial)
The Vicar of Dibley (1994) (serial)
Cleo Sylvestre
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
The Day of the Triffids (1981) (serial)
The Bill (1984) (serial)
Amy Nuttall
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mr Bates vs. The Post Office (2024) (serial)
Downton Abbey (2010) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Patricia Hodge
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Downton Abbey (2010) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Powrót Sherlocka Holmesa (1986) (serial)
Steven Hartley
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Happy Valley (2014) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Frances Tomelty
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Peaky Blinders (2013) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Niezapomniane (2015) (serial)
James Burrows
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Happy Valley (2014) (serial)
Kumple (2007) (serial)
Samuel Jordan
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Sex Education (2019) (serial)
Władcy przestworzy (2024) (serial)
Michael Maloney
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
The Last Place on Earth (1985) (serial)
Marc Pickering
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Zakazane imperium (2010) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Jolyon Coy
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Andor (2022) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Vic Reeves
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Hale and Pace (1988) (serial)
Panna Marple (2004) (serial)
Adrian Rawlins
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarnobyl (2019) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Andor (2022) (serial)
Ian Mercer
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
The Final Cut (1995) (serial)
Scott i Bailey (2011) (serial)
Tina Louise Owens
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Bo to grzech (2021) (serial)
Czas (2021) (serial)
Susan Jameson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Jane Eyre (1973) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Jake Hayes
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Harriet Slater
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Pennyworth (2019) (serial)