Twórcy:
Gy WaldronScenariusz:
Stephen Kandel, William Raynor, Gy Waldron, Myles Wilder, Bruce Howard, Jim Rogers (więcej)Muzyka:
Fred WernerObsada:
Catherine Bach, Denver Pyle, Sorrell Booke, Waylon Jennings, Ben Jones, James Best, Tom Wopat, John Schneider, Sonny Shroyer, Pat Buttram, Shug Fisher, Richard Marion, Adam Wade, Bruce M. Fischer (więcej)Odcinki(23)
-
Days of Shine and Roses (S02E01)
-
Gold Fever (S02E02)
-
The Rustlers (S02E03)
-
The Meeting (S02E04)
-
Road Pirates (S02E05)
-
The Ghost of General Lee (S02E06)
-
Dukes Meet Cale Yarborough (S02E07)
-
Hazzard Connection (S02E08)
-
Witness for the Persecution (S02E09)
-
Granny Annie (S02E10)
-
People's Choice (S02E11)
-
Arrest Jesse Duke (S02E12)
-
Duke of Duke (S02E13)
-
The Runaway (S02E14)
-
Follow That Still (S02E15)
-
Treasure of Hazzard (S02E16)
-
Officer Daisy Duke (S02E17)
-
Find Loretta Lynn (S02E18)
-
Jude Emery (S02E19)
-
Return of the Ridge Raiders (S02E20)
-
Mason Dixon's Girls (S02E21)
-
R.I.P. Henry Flatt (S02E22)
-
Southern Comfurts (S02E23)
Obsada
John Quade
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Korzenie (1977) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Jak zdobywano Dziki Zachód (1976) (serial)
Med Flory
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Dianne Kennedy
Najlepsze seriale:
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Beverly Hills 90210 (1990) (serial)
R.G. Armstrong
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
L.Q. Jones
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Jak zdobywano Dziki Zachód (1976) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Mickey Jones
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
Justified: Bez przebaczenia (2010) (serial)
George Murdock
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Lurene Tuttle
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Pamela Jean Bryant
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Fantasy Island (1977) (serial)
Magnum (1980) (serial)
Jon Lormer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Michael Alldredge
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Charlie Dell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Konflikt (2017) (serial)
Grace i Frankie (2015) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Daina House
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Houston Knights (1987) (serial)
Kathrine Baumann
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Warren Berlinger
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Grace i Frankie (2015) (serial)
Lois Hamilton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
CHiPs (1977) (serial)
Starsky i Hutch (1975) (serial)
Jeff Altman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Tiny Toon Adventures (1990) (serial)
Mork i Mindy (1978) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Randi Brough
Najlepsze seriale:
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Candi Brough
Najlepsze seriale:
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Simon MacCorkindale
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Ja, Klaudiusz (1976) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
The Manions of America (1981) (serial)