Obsada
Александр Викторович Збруев
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Soděržanki (2019) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Aleksandr Galibin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Czarne słońce (2017) (serial)
Droga przez mękę (2017) (serial)
Běsy (2014) (serial)
Igor Sklyar
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Katarzyna (2014) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksandr Feklistov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Vyacheslav Baranov
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Aleksandr Pankratov-Chyornyy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Борислав Брондуков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Oleg Efremov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Vyzyvajem ogoň na sebja (1963) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Igor Chernitskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Vadim Andreev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Vladimir Kashpur
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Štrafbat (2004) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Evgeniy Pashin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Tropiciel (2013) (serial)
Dve storony odnoj Anny (2009) (serial)
Mikhail Mokeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Elena Popova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Sergey Ivanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Nikolay Karachentsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
12 stuljev (1977) (serial)
Priključenija Elektronika (1980) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Yevgeni Burenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Sergey Volkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Aleksey Kolesnik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Viktor Stepanenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)