Dramat / Romantyczny
Czechy,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Liczba minut: 55–66 min)
Odcinki(78)
-
Vítej na palubě (E01)
-
Výpověď (E02)
-
V tom se nepletu (E03)
-
Doktor je doktor a sestra je sestra (E04)
-
Jako lev v kleci (E05)
-
Aréna smrti (E06)
-
Škola volá (E07)
-
Setrvalý stav (E08)
-
Tajemství mokřadu (E09)
-
Danyho andílci (E10)
-
Víkendová akce (E11)
-
Syn je syn (E12)
-
Autor neznámý (E13)
-
Rande s nepřítelem (E14)
-
Záhada ztraceného doktora (E15)
-
Výbuch (E16)
-
Krajina po výbuchu (E17)
-
Věř mi! (E18)
-
Zkusit se má všechno (E19)
-
Kyklop kouli koulí (E20)
-
Srdeční záležitosti (E21)
-
Bobova speciální nabídka (E22)
-
Dvakrát poprvé (E23)
-
Jízdenka do Švédska (E24)
-
Kateřinka (E25)
-
Velká sláva (E26)
-
S tím se smiř (E27)
-
Dilema doktora Hofbauera (E28)
-
Anonym (E29)
-
Sex, násilí, drogy (E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Jakub Chromeček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
Hana Briešťanská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)
Marie Fajtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Richard Liberda
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Kryštof Grygar
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Monika Doležalová
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Petr Houska
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Anna Jiřina Daňhelová
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Z hříček o královnách (1994) (serial)
L'Affaire Dreyfus (1994) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Josef Kundera
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Tomáš Krejčí
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Anna Besserová
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Josef Kuhn
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Aleš Horák
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Tomáš Hron
Najlepsze seriale:
Odznak Vysočina (2022) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Kristýna Synková
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Ivo Šmoldas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Mazalové (2014) (serial)
Jiří Weingärtner
Najlepsze seriale:
Templariusze (2017) (serial)
Banáni (2023) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Marie Švestková
Najlepsze seriale:
Mordparta (2016) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Místo zločinu Plzeň (2015) (serial)
Tomáš Weber
Najlepsze seriale:
Iveta (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)